Loader Image

Utrata włosów u kobiet – na ratunek mikropigmentacja skóry głowy

Mikropigmentacja skóry głowy to zabieg nie tylko dla mężczyzn. Kobiety również mogą skorzystać z tej metody tuszowania łysienia. Dla nich dobierane są specjalne pigmenty, by uzyskać jak najbardziej naturalny efekt zagęszczenia długich lub krótkich włosów.

Utrata włosów u kobiet

 

Utrata włosów u kobiet a mikropigmentacja skóry głowy

Dla wielu osób, które uważa, że ​​utrata włosów występuje tylko u mężczyzn, zaskakującym może wydać się fakt, że 40% łysiejących osób to kobiety. Utrata włosów u kobiet może być stresującym i kłopotliwym problemem. Istnieje wiele przyczyn tej dolegliwości, w tym łysienie, problemy zdrowotne i skutki uboczne wynikające z leków stosowanych w leczeniu raka. Nawet zbyt agresywne układanie włosów może powodować łysiny i przerzedzenie włosów.

 

Czym jest Mikropigmentacja?
Mikropigmentacja skóry głowy jest bezpiecznym i łatwym procesem, w którym naturalne pigmenty nakłada się na skórę głowy, aby zmniejszyć wygląd łysych lub przerzedzających się miejsc. W zależności od ilości wypadania włosów i pożądanego wyglądu nasz technik stosuje kilka technik replikacji naturalnych mieszków włosowych i pasm na poziomie naskórka głowy. Zwykle kobiety doświadczają rozrzedzonego przerzedzania i nie tracą całych włosów. Te przypadki są idealnymi kandydatami do mikropigmentacji skóry głowy.

 

Jakie są zalety Mikropigmentacji Skóry Głowy w porównaniu z innymi rozwiązaniami do wypadania włosów?

  1. minimalny ból dla większości ludzi
  2. krótki czas regeneracji
  3. nie wymaga operacji
  4. działa z każdą skórą lub typem włosów
  5. obejmuje pojawienie się blizn
  6. wymaga tylko 2 – 3 zabiegów dla zagwarantowanych wyników
  7. niskie koszty utrzymania (średnio 3-5 lat przed koniecznością poprawek)
  8. brak efektów ubocznych
  9. można nadal farbować i układać włosy jak zwykle
  10. działa i podkreśla istniejące włosy

 

W jaki sposób mikropigmentacja skóry głowy może Ci pomóc?

Mikropigmentacja skóry głowy to idealne rozwiązanie dla każdego typu wypadania włosów kobiet. Nie ma znaczenia Twój wiek, kolor i poziom wypadania włosów: nasi specjaliści od mikropigmentacji skóry głowy mogą pomóc Ci osiągnąć wygląd, którego szukasz.

Mikropigmentacja skóry głowy może zapewnić naturalnie wyglądające i długotrwałe rozwiązanie tego niepojętego problemu poprzez zastosowanie naturalnych pigmentów na skórze głowy, aby uzyskać wygląd pełnej i zdrowej głowy. Dla kobiet, które doświadczają łysiny lub przerzedzenie włosów, jest to idealne rozwiązanie.

Czy jesteś gotowa, aby zmienić swoje życie?
Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej, uzyskać DARMOWĄ wycenę lub zaplanować BEZPŁATNE konsultacje!

KONTAKT MIKROPIGMENTACJA LUMAKI STUDIO

 

Utrata włosów u kobietCzytaj dalej:

 Przyczyny kobiecego wypadania włosów 

Zadzwoń
Sprawdź ofertę