Loader Image

Tatuaż skóry głowy

Tatuaż skóry głowy to sprawdzony sposób na radzenie sobie z wypadaniem włosów. Niektórzy mężczyźni nie mają problemu z postępującym u nich łysieniem, podczas gdy inni  czują się niekomfortowo z powodu utraty włosów.

Mikropigmentacja, czy inaczej tatuaż skóry głowy  może trwale rozwiązać problem wypadania włosów u mężczyzn.

Czy wstydziłeś się kiedyś  łysiejącej  głowy?  Zastanawiasz się, czy nie lepiej jest po prostu ogolić to wszystko i zaakceptować, że jesteś łysy?

Tatuaż głowy

 

Wielu mężczyzn znalazło się w  tym miejscu i wielu wybrało alternatywne metody leczenia.

Tatuaż skóry głowy sposobem na łysienie

Mikropigmentacja skóry głowy ( tatuaż głowy)  jest wysoce wyspecjalizowanym zabiegiem, w którym pigment jest wprowadzony do skóry głowy. Ale to coś więcej niż tatuaż – to sposób, w jaki mężczyźni mogą zrekompensować utratę włosów.

 

Łysienie jest stanem przewlekłym, który może wpływać na każdy obszar ciała, w tym na skórę głowy, powodując utratę włosów. Utrata włosów może postępować stopniowo oraz nagle, schorzenie to może dotknąć mężczyznę lub kobietę w każdym wieku.

 

Najbardziej rozpowszechnioną formą łysienia jest łysienie typu męskiego, czyli androgenowego, które dotyka około połowy wszystkich mężczyzn w wieku 50 lat.

Zabieg mikropigmentacji skóry głowy jest wiodącym, globalnym i trwałym sposobem leczenia łysienia u mężczyzn.

Czego możesz się spodziewać?

Naturalnego efektu, który do  złudzenia przypomina  ogoloną głowę.

Większość klientów, którzy  zdecydowali się na tatuaż głowy, opisuje, że zbieg ten odczuwalny jest „lekkim mrowieniem w skórze głowy”.

Sesja  zajmuje około trzech do pięciu godzin, w zależności od wielkości obszaru. Cały zabieg składa się z trzech sesji.

Tatuaż skóry głowy

Cena?

Ile kosztuje zabieg mikropigmentacji skóry głowy?  Cena zależy od obszaru poddanego pigmentacji.

Zabieg jest tańszy od operacji przeszczepu włosów, w której poszczególne mieszki włosowe są pobierane z innej części ciała i wszczepiane w obszar łysienia. Jest to jednak dość ryzykowne rozwiązanie, ponieważ przeszczep może się nie przyjąć.

Tatuaż głowy jest mniej inwazyjnym sposobem i często jest lepszym rozwiązaniem dla osób, które już nie mają swoich mieszków włosowych.

Zabieg mikropigmentacji nie zatrzymuje wzrostu włosów. Jednak (pozostałe) włosy powinny zostać ogolone przed rozpoczęciem pigmentacji.

 

Sprawdź -> CENNIK

Umów się na wizytę ->  KONTAKT

Zadzwoń
Sprawdź ofertę