Loader Image

Przygotowanie do zabiegu mikropigmentacji

Jak wygląda przygotowanie do zabiegu mikropigmentacji skóry głowy?

Przed zabiegiem należy ogolić głowę „na zero” za pomocą maszynki jednorazowej (dzień przed) bądź maszynki do golenia brody (w dniu zabiegu). Nie stosuje się żadnej specjalnej pielęgnacji po zabiegu, skóra potrzebuje ok 30 dni na naturalną regenerację. Zabieg wykonuje się najczęściej w dwóch sesjach z 4 tygodniowymi odstępami. W razie potrzeby można wykonać także trzecią sesję uzupełniającą. Pierwszy efekt widoczny jest już po pierwszej sesji. Zaczerwienienie skóry znika zazwyczaj po kilku godzinach. Pigment zaraz po zabiegu jest nieznacznie ciemniejszy i rozjaśnia się w ciągu 4 tygodni, aby uzyskać idealny odcień.

WSKAZÓWKA -> Po zabiegu, aby utrzymać jak najbardziej naturalny efekt należy golić głowę co 1-3 dni, zależnie od indywidualnego wzrostu włosa.

Konsultacje

Zarezerwowanie ostatecznego terminu zabiegu możliwe jest tylko po wcześniejszej konsultacji.

Konsultacje odbywają się w Lumaki Studio w Świdnicy, gdzie możliwe jest wykonanie wstępnego rysunku ukazującego potencjalny efekt, bądź drogą mailową wysyłając zdjęcia na adres: piotrsliski@mikropigmentacja.lumaki.pl

Odpowiemy na wszystkie nurtujące pytania, wycenimy zabieg, określimy przewidywany czas zabiegu.

Przygotowanie do zabiegu mikropigmentacji

  1. konsultacje w Lumaki Studio
  2. rezerwacja terminu
  3. przed zabiegiem należy ogolić głowę „na zero”

I tyle. Nie ma specjalnych przeciwwskazań ani specjalnych zaleceń dla przeprowadzenia zabiegu mikropigmentacji skóry głowy. Natomiast po wykonanym zabiegu Klient może od razu udać się do domu.  Zaczerwienienie skóry znika zazwyczaj po kilku godzinach

 

jak przebiega zabieg mikropigmentacjiJak przebiega zabieg mikropigmentacji? Zobacz FILM

 

Gwarancja

Każdy klient otrzymuje 12 miesięczną gwarancję od daty wykonania ostatniej sesji zabiegu i jeśli w tym czasie będzie miał poczucie, że jakieś miejsce na głowie nie jest idealne, ma do dyspozycji jedną sesję uzupełniającą (nie obejmuje ona zmiany koloru lub stylu, wtedy stawka zabiegu liczona jest godzinowo).

Oferujemy 12 miesięcy gwarancji po zabiegu, w trakcie których możliwa jest bezpłatna korekta bądź dopigmentowanie.

 

Ile kosztuje zabieg mikropigmentacji skóry głowy?  Cena zależy od obszaru poddanego pigmentacji.

Sprawdź -> CENNIK

Umów się na wizytę ->  KONTAKT

 

Zadzwoń
Sprawdź ofertę