Loader Image

Przyczyny kobiecego wypadania włosów – jest na to ratunek!

Masz dość niskiej pewności siebie z powodu utraty włosów? Niezależnie od tego, czy chodzi o naturalne wypadanie włosów, zabiegi medyczne czy traumatyczne przeżycie, które sprawiło, że poczujesz się niekomfortowo. Mikropigmentacja skóry głowy to rozwiązanie, którego szukałeś. Inne zabiegi przeciw wypadaniu włosów są tymczasowym rozwiązaniem długotrwałego problemu, a niektóre z wieloma znaczącymi efektami ubocznymi. W zaledwie kilku prostych zabiegach możesz albo rozbudować swoją istniejącą strukturę włosów, albo uzyskać zupełnie nowy wygląd.

Przyczyny kobiecego wypadania włosów

Jeśli cierpisz na jeden z typowych powodów wypadania włosów wymienionych poniżej, Mikropigmentacja skóry głowy jest właściwym rozwiązaniem dla Ciebie.

Utrata włosów u kobiet (FPHL): Naturalna utrata włosów, zwykle wywoływana przez hormony, starzenie się i jest najbardziej pod wpływem dziedziczności.

Alopecia Areata: Utrata włosów spowodowana układem odpornościowym atakuje mieszki włosowe, zwykle pojawiające się przy silnym stresie.

Telogen Effluvium: utrata lub wypadanie włosów zwykle po okresie stresu fizjologicznego lub hormonalnego.

Anagen Effluvium: Utrata włosów spowodowana nagłym wstrząsem na mieszki włosowe najczęściej z chemioterapii i innych leków stosowanych w leczeniu raka.

Łysienie trakcyjne: utrata włosów spowodowana nadmierną fryzurą i pociąganiem. Fryzury takie jak warkocze, warkocze, warkoczyki i bułeczki są przykładami stylizacji włosów, które mogą przyczyniać się do utraty włosów u kobiet.
rozwiązanie do wypadania włosów dla kobiet w tuszu włosowym.

Jakie są inne przyczyny kobiecego wypadania włosów?
doustne środki antykoncepcyjne
ciąża
klimakterium
za dużo witaminy A
brak białka
dziedziczność
stres emocjonalny
niedokrwistość
zespół policystycznych jajników
niedoczynność tarczycy
toczeń
niedobór witaminy
chemoterapia
dramatyczna utrata wagi
leki przeciwdepresyjne, leki rozrzedzające krew, inne leki
za dużo stylizacji włosów
starzenie się

W jaki sposób przebiega zabieg mikropigmentacji skóry głowy?
Zazwyczaj zabiegi są zakończone w 2-3 sesjach. Potrzeby każdego są różne, a tutaj w Hairline Ink uważnie słuchamy, aby upewnić się, że twoje potrzeby związane z wypadaniem włosów są w pełni zaspokojone. Twój naturalny kolor włosów jest dopasowany do dokładnego pigmentu, a odcień jest ciemniejszy, aby uzyskać trójwymiarowy wygląd „pełnej głowy”. Tworzony jest obszerny plan działania, aby dokładnie określić, gdzie otrzymasz leczenie i jak osiągnąć pożądany rezultat. Kiedy opuścisz tę pierwszą konsultację, staniesz się jednym wielkim krokiem bliżej nowego Ciebie!

Czy jesteś gotowa, aby zmienić swoje życie?
Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej, uzyskać DARMOWĄ wycenę lub zaplanować BEZPŁATNE konsultacje!

KONTAKT MIKROPIGMENTACJA LUMAKI STUDIO

Zadzwoń
Sprawdź ofertę