Loader Image

O Nas

HISTORIA i MISJA

Studio Lumaki tworzą Piotr i Kamila. Małżeństwo i partnerzy zawodowi. Piotr zajmuje się zabiegami dedykowanymi dla mężczyzn. Kamila oferuje usługi wizażu i makijażu permanentnego.

Doświadczenie zawodowe zdobywali za granicą, we Włoszech. Od włoskiego słowa „lumache” („ślimaki”) pochodzi też nazwa studia Lumaki. Dlaczego? Piotr Śliski to dla bliskich znajomych „Ślimak”.

O sobie i o Studio Lumaki opowiadają: „Nasza praca jest zarazem naszą pasją, dlatego ciągle z zaangażowaniem poszerzamy swoją wiedzę i uczymy się nowych rzeczy. Dzięki temu nasze umiejętności nigdy nie stoją w miejscu. Cenimy sobie luźną i przyjazną atmosferę, co z pewnością docenią nasi klienci. Jednak najważniejszy jest dla nas profesjonalizm. To dzięki niemu goście naszego studia mają pewność, że mogą się zrelaksować, podczas gdy my zajmiemy się resztą.”

DOŚWIADCZENIE

Zabieg mikropigmentacji poznali we Włoszech. Zaczęli poszerzać swoją wiedzę na ten temat, jeździć na targi, zdobywać doświadczenie. Następnie poszerzali swoją wiedzę w Polsce.

Piotr był żywo zainteresowany zabiegiem mikropigmentacji skóry głowy. Szukał rozwiązania dla siebie – już wtedy zauważał pierwsze oznaki łysienia.

Mikropigmentacja skóry głowy okazała się „strzałem w dziesiątkę”. Nie dość, że zamaskowała brak własnych włosów, to jeszcze sprawiła, że ponownie wygląda na swój wiek, a nie – jak wcześniej –  o 10 lat starszy 😉

mikropigmentacja lumaki

Następnie Piotr zdobył uprawnienia do przeprowadzania mikropigmentacji medycznej skóry głowy. Teraz pomaga innym mężczyznom w powrocie do wyglądu z lat młodości.

mikro tatuaż

Zadzwoń
Sprawdź ofertę