Loader Image

Mikropigmentacja skóry głowy – co to jest?

Mikropigmentacja skóry głowy – co to jest?

Mikropigmentacja skóry głowy to innowacyjna metoda radzenia sobie z problemem łysienia. Ze względu na swoją bezinwazyjność, prostotę oraz niemal natychmiastowe rezultaty, technika ta zdobywa coraz większą popularność na całym świecie.

Zabieg mikropigmentacji potrafi odmłodzić mężczyznę nawet o 10 lat! Kobiety to uwielbiają! 🙂

mikropigmentacja

Zalety metody:

  • bezpieczeństwo

  • prostota

  • odwracalność efektów

  • zagęszczenie włosów

Jest to zabieg bezpieczny, w żaden sposób nie zagraża nadal rosnącym włosom, nie wyklucza zabiegu przeszczepu włosów w przyszłości, jest świetnym rozwiązaniem jako uzupełnienie już wykonanego przeszczepu – maskuje blizny i zagęszcza włosy, nie wyklucza z życia codziennego, jest także całkowicie odwracalny. Mikropigmentację można stosować zarówno przy łysieniu androgenowym jak i plackowatym.

 

PRZED i PO zabiegu mikropigmentacji skóry głowy

MIKROPIGMENTACJA co to jest
Efekt zabiegu mikropigmentacji PRZED i PO

Mikropigmentacja to znakomita alternatywa dla innych dostępnych sposobów na pozbycie się tego uciążliwego problemu. Polega na stworzeniu wręcz idealnej imitacji ogolonej skóry głowy za pomocą mikro nakłuć. Dzięki temu efekt zabiegu jest tak realistyczny, że trudno jest rozpoznać gdzie są jeszcze naturalne włosy a gdzie mikropigmentacja.

 

ok mikropigmentacja skóry głowy co to jest2
Zdjęcie po lewej: Piotr w roku 2008. Zdjęcie po prawej: Piotr w roku 2018

Mikropigmentacja skóry głowy – co to jest? Czy to tatuaż?

Warto zwrócić uwagę, że mimo podobnego sposobu przeprowadzenia zabiegu – mikropigmentacja to nie jest tatuaż i z czasem zanika. Jednak ta pozorna wada zabiegu jest jednocześnie jego zaletą. Proces łysienia jak wiemy postępuje, więc odświeżając zabieg co około dwa lata możemy skorygować jego powierzchnię. Pigment z czasem jaśnieje, a czas utrzymania się go w skórze zależy między innymi od wieku, typu skóry, od ekspozycji na promienie UV oraz zażywanie leków bądź maści sterydowych. Niezależnie od tego, oferujemy 12 miesięcy gwarancji po zabiegu, w trakcie których możliwa jest bezpłatna korekta bądź dopigmentowanie.

 

Sprawdź -> CENNIK

Umów się na wizytę ->  KONTAKT

 

Szukasz informacji o zabiegu mikropigmentacji? Sprawdź nasz dedykowany serwis -> www.wiadomosci.lumaki.pl/blog/  Zebraliśmy tutaj dla Ciebie wiadomości z całego świata! 🙂

 

Zadzwoń
Sprawdź ofertę