Loader Image

Mikropigmentacja dla mężczyzn – koniec z łysiną

Mikropigmentacja głowy to innowacyjna metoda radzenia sobie z problemem łysienia u mężczyzn. Mikropigmentacja polega na tuszowaniu łysienia poprzez barwienie skóry głowy, tworząc imitację krótko ostrzyżonej fryzury.

Jest to prosty i  nieinwazyjny zabieg polegający na wprowadzeniu płytko podskórnie specjalnych bioabsorbowalnych pigmentów. Dzięki temu, że daje natychmiastowe rezultaty, zdobywa coraz większą popularność na całym świecie! 

Efekt idealnie ogolonej skóry głowy i widocznych mieszków włosowych

Dzięki temu męska głowa wygląda, jakby własnie wyszła spod golarki. Jednocześnie przez skórę prześwitują małe włoski. Dzięki temu uzyskuje się efekt celowo ogolonej głowy, lecz bez łysiejących części.

 

Opinie o mikropigmentacji skóry głowy

Mikropigmentacja polega na stworzeniu wręcz idealnej imitacji ogolonej skóry głowy za pomocą mikro nakłuć. Dzięki temu efekt zabiegu jest tak realistyczny, że trudno jest rozpoznać gdzie są jeszcze naturalne włosy a gdzie mikropigmentacja.

Mikropigmentacja skóry głowy szybko stała się jednym z najskuteczniejszych rozwiązań w zakresie modelowania utraty włosów i przerzedzania włosów. Scalp Micropigmentation to nieinwazyjny zabieg wykorzystujący szczegółowe mikroigły do ​​osadzania pigmentu w skórze głowy. Rezultat tworzy wrażenie małych mieszków włosowych, które pomagają zagęścić i przywrócić wygląd pełniejszych włosów.

mikropigmentacja lumaki
W Lumaki Studio zabieg mikropigmentacji skóry głowy przeprowadza Piotr Śliski, który doświadczenie zdobywał we Włoszech i w Polsce/

W przypadku zabiegu prowadzonego w Lumaki Studio przez wyszkolonego specjalistę, zabieg mikropigmentacji skóry głowy może:

  1. przywrócić cofniętą linię włosów
  2. zagęścić pozostałe włosy
  3. kamuflować blizny (np. po przeszczepie)
  4. tworzyć wygląd krótko przyciętych włosów

 

Mikropigmentacja skóry głowy jest również skuteczna u osób z rzadkim owłosieniem głowy.

Mikropigmentacja głowy: iluzja grubszych, silniejszych włosów

Dzięki dokładnej replikacji własnych naturalnych mieszków włosowych i koloru włosów, mikropigmentacja skóry głowy może wzmocnić i zwiększyć gęstość w cieńszych obszarach, tworząc niewykrywalną iluzję grubszych, silniejszych włosów.

Mikropigmentacja skóry głowy nie wymaga zmiany stylu życia anie nie wprowadza żadnych ograniczeń. Co więcej – dzięki mikropigmentacji nie trzeba spędzać czasu u fryzjera!

Zabieg daje możliwość indywidualnego dopasowania linii włosów do preferencji osobowych, stylu życia czy upodobań.

Mikropigmentacja skóry głowy jest czasami określana jako Tatuaż Włosów, Tatuaż Głowy, Mikro Tatuaż, Pigmentacja Włosów, Pigmentacja Głowy, Mikropigmentacja Głowy.

mikropigmentacja świdnica

Zabieg mikropigmentacji potrafi odmłodzić mężczyznę nawet o 10 lat!

Rezultaty doceniają nie tylko nasi klienci, ale i ich partnerki.

 

Po zabiegu, aby utrzymać jak najbardziej naturalny efekt należy golić głowę co 1-3 dni, zależnie od indywidualnego wzrostu włosa.

 

Czy jesteś gotowy, aby zmienić swoje życie?

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej, uzyskać DARMOWĄ wycenę lub zaplanować BEZPŁATNE konsultacje!

KONTAKT MIKROPIGMENTACJA LUMAKI STUDIO

SPRAWDŹ: nasze doświadczenie 

Aktualne promocje

Więcej informacji o zabiegu

Zadzwoń
Sprawdź ofertę