Loader Image

Micro scalp – co to jest?

Micro scalp to angielski skrót od określenia „Scalp Micropigmentation”. Po polsku to Mikropigmentacja Skóry Głowy, zabieg będący nowoczesną metodą na łysienie. 

micro scalp
Jeśli chcesz uzyskać gwarantowane rezultaty, które wyglądają naturalnie i faktycznie złagodzą frustrujące skutki wypadania włosów, opcja Micro Scalp jest wyborem dla Ciebie / fot. wikimedia.com

Chociaż istnieje wiele dostępnych opcji leczenia wypadania włosów, większość z nich jest nieracjonalnie droga, mało wiarygodna i przyczynia się do frustracji zamiast jej łagodzić.

Przeszczepy włosów często pozostawiają paskudne blizny i zazwyczaj kosztują znacznie więcej niż wartość, którą otrzymujesz. Inną opcją są peruki, jednak większość mężczyzn po prostu obawia się, że w pewnym momencie peruka może się przemieścić lub zsunąć z głowy, powodując zawstydzenie. Peruki wymagają również ciągłej konserwacji, a rzeczywistość jest taka: peruki rzadko się sprawdzają na tyle, aby ukryć wypadanie włosów.

Micro scalp – co to jest?

Micro Scalp polega na kamuflowaniu łysienia i towarzyszących mu niekiedy blizn poprzez wykonanie imitacji krótko ostrzyżonych włosów. Z tego powodu zabieg jest kierowany głównie do mężczyzn.

Po wizycie u specjalisty i przeprowadzeniu zabiegu mikropigmentacji, powierzchnia głowy zostaje pokryta specjalnym bioabsorbowalnym pigmentem tak. Dzięki temu skóra głowy wygląda jak zgolona.

Micro scalp - co to jest

 

Micro Scalp: Scalp Micropigmentation

Zalety Micro Scalp

Nie tylko pomaga mężczyznom szukającym tego „świeżo ogolonego” wyglądu, ale i rozwiązuje inne problemy związane ze skórą głowy i włosami, jak:

  1. Łysienie typu męskiego
  2. Utrata włosów u kobiet
  3. Łysienie
  4. Zakola
  5. Ukrywanie blizn
  6. Poprawiamy efekty nieudanego leczenia

Kliknij na łącza powyżej, aby uzyskać więcej informacji o każdej z tych usług. Kliknij tutaj, aby uzyskać informacje o cenach lub kontynuuj czytanie.

Czy jesteś gotowy, aby zmienić swoje życie?
Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej, uzyskać DARMOWĄ wycenę lub zaplanować BEZPŁATNE konsultacje!

KONTAKT MIKROPIGMENTACJA LUMAKI STUDIO

Zadzwoń
Sprawdź ofertę