Loader Image

Ekspert mikropigmentacji skóry głowy

Nasz ekspert mikropigmentacji skóry głowy to Piotr Śliski – wykwalifikowany specjalista. Doświadczenie zdobywał zarówno w kraju jak i za granicą. Teraz ratuje wizerunek mężczyzn w Lumaki Studio.

Ekspert mikropigmentacji skóry głowy
Piotr Śliski / Lumaki Studio

– Utrata włosów była także moim problemem, dopóki nie poznałem metody mikropigmentacji skóry głowy – opowiada Piotr Śliski. – Dlatego doskonale rozumiem swoich klientów i ich potrzeby – mówi ekspert mikropigmentacji skóry głowy.

ekspert mikropigmentacji
Głowa Piotra PRZED i PO zabiegu mikropigmentacji

Ekspert mikropigmentacji skóry głowy

Teraz Piotr pomaga wszystkim, którzy zmagają się z łysieniem a mikropigmentacja skóry głowy stała się jego pasją. Tajniki technik mikropigmentacji zgłębia zarówno w Polsce jak i za granicą, m.in. we Włoszech. Jeździ na targi branżowe, szkoli się, trenuje.

certyfikat mikropigmentacja ok mikro tatuaż

 

„sam walczę się z utratą włosów, dlatego doskonale rozumiem moich klientów”
– Piotr Śliski, ekspert mikropigmentacji skóry głowy

 

Micro scalp - co to jestWAŻNE: w Lumaki Studio pracujemy na najwyższej jakości urządzeniu, które zostało stworzone specjalnie dla omawianej metody.

Stosujemy dedykowane pigmenty opracowane w taki sposób, aby idealnie imitowały mieszki włosowe. Pigment wprowadzany jest do najgłębszej warstwy naskórka za pomocą jednorazowej, sterylnej mikroigły i pozostaje tam od dwóch do czterech lat.

Do zabiegu mikropigmentacji skóry głowy w Lumaki Studio nie stosujemy pigmentów ani igieł dedykowanych dla makijażu permanentnego, tatuażu tradycyjnego. Nie używamy także rollera.

 

Sprawdź CENNIK

Umów się na wizytę: KONTAKT

 

Szukasz informacji o zabiegu mikropigmentacji? Sprawdź nasz dedykowany serwis www.wiadomosci.lumaki.pl/blog/  Zebraliśmy tutaj dla Ciebie wiadomości z całego świata! 🙂

Zadzwoń
Sprawdź ofertę